Find Jobs
Hire Freelancers

Prestashop 1.7 chmod permissions

$10-30 USD

Ολοκληρώθηκε
Αναρτήθηκε πάνω από 5 χρόνια πριν

$10-30 USD

Πληρωμή κατά την παράδοση
While installing a new Prestashop site 1.7 I´m facing some issues mostly related with the CHMOD permissions, as I´m not able to post photos of the products or editing some email templates or even sometimes I´m not able to edit the product descriptions... When I achieved to fix some of this issues, a new one pop up so what I need is to check it out and fix it to be able to put the site online. I´m pretty sure if you are an expert on Prestashop to fix this issues won´t take you long Looking forward to hear from you
Ταυτότητα εργασίας: 18378334

Σχετικά με την εργασία

5 προτάσεις
Απομακρυσμένη Εργασία
Ενεργός/ή 5 χρόνια πριν

Ψάχνεις τρόπο για να κερδίσεις μερικά χρήματα;

Πλεονεκτήματα πλειοδοσίας στο Freelancer

Καθόρισε τον προϋπολογισμό σου και το χρονοδιάγραμμα
Πληρώσου για τη δουλειά σου
Περίγραψε την πρόταση σου
Η εγγραφή και η πλειοδοσία σε εργασίες είναι δωρεάν
Βραβεύτηκε στον/στην:
Avatar Χρήστη
Hello, I specialize in web development and e-commerce in Wordpress and Prestashop cms, as well as custom projects in PHP. Knowledge in graphic design and digital marketing.
$30 USD σε 1 ημέρα
4,8 (34 αξιολογήσεις)
5,0
5,0
Hello Sir, I've reviewed your requirement and I'm ready to work with you. I will provide quality work as well full support for any query. I'm giving you trust for good quality work. I have almost 12+ years of experience in web [login to view URL] my professional experience, I have gained a good reputation for my exceptional design and usability skills, in addition to my semantically clean coding practices. Mostly working on ecommerce,Content Management & Elearning based website. Also I have experience in Open Source as well in some popular PHP framework. I have experience in following area Open Source : Joomla,Wordpress,Magento,Prestashop,Oscommerce,Zencart,X-Cart PHP Framework : CakePHP,Smarty,ZendFramework (MVC based). Some of good websites [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] Please contact me here Thank you for your consideration. Sincerely, Ajay Vaghela
$30 USD σε 0 ημέρα
4,9 (171 αξιολογήσεις)
6,3
6,3
5 freelancers δίνουν μια μέση προσφορά $43 USD για αυτή τη δουλειά
Hi! Do yu have ssh acess to the server ? or are you using cpanel? I can fix your permisologies issues without problems. Open to questions P.D. se habla español
$25 USD σε 1 ημέρα
4,8 (30 αξιολογήσεις)
4,4
4,4
Hello we are a great team and we fix the problem in few hours please give me chance done please come on chat for details THANKS
4,2 (5 αξιολογήσεις)
2,5
2,5

Σχετικά με τον πελάτη

Σημαία της SPAIN
Barcelona, Spain
5,0
1
Επαληθευμένη μέθοδος πληρωμής
Μέλος από Αυγ 2, 2007

Επαλήθευση Πελάτη

Άλλες δουλειές από αυτόν τον πελάτη

Prestashop and Dolibarr
$30-250 USD
Configurar Dolibarr 8.0.2
$8-15 USD / hour
Ευχαριστούμε! Σου έχουμε στείλει ένα email με ένα σύνδεσμο για να διεκδικήσεις τη δωρεάν πίστωση σου.
Κάτι πήγε στραβά κατά την προσπάθεια αποστολής του email σου. Παρακαλούμε δοκίμασε ξανά.
Εγγεγραμμένοι Χρήστες Συνολικές Αναρτημένες Δουλειές
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)