Wspólpraca - ExpoArena

Κλειστό Αναρτήθηκε Πριν 1 μήνα Πληρώθηκε κατά την παράδοση
Κλειστό Πληρώθηκε κατά την παράδοση

Firma ExpoArena poszukuje grafika do współpracy

Firma ExpoArena poszukuje doświadczonego grafika do współpracy na zasadzie partnerstwa.

Opis stanowiska:

Jako członek naszego zespołu graficznego będziesz odpowiedzialny za tworzenie innowacyjnych projektów graficznych, które będą wykorzystywane na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Twoje obowiązki będą obejmować:

Projektowanie grafik do publikacji na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn itp.

Tworzenie filmików promocyjnych dostosowanych do naszej strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych.

Przygotowywanie materiałów promocyjnych, takich jak banery reklamowe, rollupy, ulotki i inne materiały drukowane.

Współpraca z zespołem marketingowym w celu zrozumienia potrzeb klientów i dostarczenia materiałów graficznych zgodnych z naszą strategią marketingową.

**Wymagania:**

- Doświadczenie w projektowaniu graficznym, najlepiej w branży wystawienniczej lub reklamowej

- Znajomość narzędzi graficznych

- Kreatywność i umiejętność pracy w zespole

- Doskonała zdolność komunikacji i zrozumienia potrzeb klientów

- Umiejętność pracy w szybkim tempie i dostosowania się do zmieniających się wymagań projektów

- Zainteresowanie biznesem i gotowość do współpracy w zakresie wejścia na nowe rynki i pozyskania klientów

**Oferujemy:**

- Możliwość współpracy na zasadzie partnerstwa

- Pracę w zgranym zespole profesjonalistów, którzy wspierają się nawzajem w osiąganiu celów

- Interesujące projekty i wyzwanie kreatywności

- Pomoc w wejściu na norweski rynek oraz w pozyskaniu pierwszych klientów w gronie naszych dotychczasowych klientów

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i wnieść swoje umiejętności w kreowanie innowacyjnych rozwiązań graficznych, a także masz zainteresowanie współpracą w zakresie rozwoju biznesu, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na kontakt!

Pozdrawiamy,

Zespół ExpoArena

Σχεδιασμός Photoshop Σχεδιασμός Ιστοσελίδας Διαδικτυακή Διαφήμιση Διαφήμιση μέσω Facebook

Ταυτότητα Εργασίας: #37859943

Σχετικά με την εργασία

4 προτάσεις Απομακρυσμένη εργασία Ενεργό Πριν 2 εβδομάδες

4 freelancers κάνουν προσφορές κατά μέσο όρο $16 για αυτή τη δουλειά

ircoo

Chętnie pomogę przy projekcie oraz zapewnię wsparcie techniczne po ukończeniu zlecenia. Otwartość do negocjacji ceny. Zapraszam do współpracy.

$10 USD σε 7 μέρες
(18 Αξιολογήσεις)
5.1