Κλειστό

Blogi lifestyle'owe poszukuję dobrych contentowców

Zdalnie lub stacjonarnie [Wrocław]

Projekt: blogi content marketingowe

Tematyka: lifestyle, zdrowie, sport, design i wnętrza, turystyka, kultura, nowe technologie, parenting

Preferowana współpraca długoterminowa (najlepiej FV).

Do kogo?:

- osoby z lekkim piórem, potrafiące wcielić się w różne role,

- terminowe,

- znające specyfikę content marketingu lub chcące ją zgłębić,

- z dziennikarską smykałką,

- lubiące szperać, przekopywać źródła, odnajdywać ciekawe treści,

- mile widziana znajomość Wordpressa na wyższym poziomie, PHP, CSS, SEO, podstawowa - programów graficznych.

Zadania?:

- pisanie artykułów na zadany temat (50 tekstów miesięcznie, min. 300 słów, do 500+; reportaże, newsy, przeglądy produktowe, recenzje...)

- wyszukiwanie materiałów (informacje, zdjęcia, filmy),

- wsparcie przy współtworzeniu strategii content marketingowej,

- praca w Wordpressie, pełne przygotowanie artykułu do publikacji: wprowadzanie treści wraz z grafikami, linkowanie, ustawienia SEO, opracowanie typograficzne, korekta,

- linkowanie, lokowanie produktów.

Co dostajesz w zamian?:

- wynagrodzenie pieniężne, ma się rozumieć [chyba że w grę wchodzą inne LEGALNE formy] :D

- możliwość pracy zdalnej,

- dużego klienta e-commerce do portfolio,

- możliwość rozwoju, udziału w ciekawych autorskich projektach i wydarzeniach,

- dla chętnych: wygodne biurko, komputer służbowy, zasadniczo nieograniczone ilości kawy i herbaty oraz okazjonalnie słodycze,

- możliwość współpracy w młodym, dynamicznym zespole,

- szansę na wdrażanie własnych pomysłów ,

Zapraszam do składania ofert. W propozycjach proszę podawać cenę za całość zlecenia oraz proponowaną stawkę per tekst.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Paulina

Δεξιότητες: Article Writing, Συγγραφή Περιεχομένου, Copywriting, Ghostwriting, WordPress

Δείτε περισσότερα: tre pe, press release samples lifestyle magazines, revolutiontwo lifestyle theme, revolution lifestyle instructions, alternative lifestyle dot com, revolution lifestyle theme, lifestyle dating website templates, platinum lifestyle, lifestyle name card design, lifestyle platinium, garrym company name lifestyle rewards llc australia

Σχετικά με τον Εργοδότη:
( 0 αξιολογήσεις ) Poland

ID Εργασίας: #10226205

11 freelancers κάνουν προσφορές με μέσο όρο zł1647 γι' αυτή τη δουλειά

zelazozl

Cześć! Z opisu zlecenia wynika, że to praca w sam raz dla mnie - były dziennikarz (radio, ale zawsze), obecny copywriter, lubię pisać i nawet nieźle mi to wychodzi :) Mam bogaty zasób słów, co więcej wszystkie je rozum Περισσότερα

zł1111 PLN σε 10 μέρες
(26 Αξιολογήσεις)
4.0
WordpressCoders

Cześć, mogę pomóc z wordpress. Nie wiem, co jedna osoba może zbudować stron internetowych i być pisarzem treści w tym samym czasie. Poprzednia praca , [url removed, login to view] [url removed, login to view] http: Περισσότερα

(1 Αξιολόγηση)
2.2
lukaszkasza

Dzień dobry! Od dłuższego czasu szukam stałego, poważnego partnera do współpracy na polu IT. Nazywam się Łukasz i prowadzę głównie działalność freelancerską opartą o budowanie stron, SEO oraz pisanie wartościowego cont Περισσότερα

zł1400 PLN σε 20 μέρες
1.6
twojcopywriter

Witam. Jestem doświadczonym copywriterem, działającym w branży od długiego czasu. Moje przykładowe realizacje oraz więcej o mnie można znaleźć na stronie: [url removed, login to view] . Wystawiam FV. Pozdrawiam.

zł2222 PLN σε 10 μέρες
0.9
EwaMewa

Dzień Dobry, Moje ponad roczne doświadczenie w Agencji PR, która jako start up nieustannie rozwija się razem ze mną pozwoliło mi na przygotowanie się do każdego zadania i tekstu. Różni klienci - różne potrzeby = różne Περισσότερα

(0 Αξιολογήσεις)
0.0
Urszula74

Dzień dobry ;) Z przyjemnością podejmę się tworzenia dla Państwa wartościowych treści content marketingowych na blogi. Jestem zainteresowana długoterminową współpracą. Zapraszam na stronę www.SŁ[url removed, login to view] - tam znajdą Pań Περισσότερα

zł2777 PLN σε 10 μέρες
0.0
mssc89

Jestem bardzo zainteresowany, mam spore doświadczenie z pisaniem różnorakich tekstów, wordpress również nie jest mi obcy. Preferowałbym pracę zdalną, gdyż mieszkam na Pomorzu, a za jeden tekst proponuję 20 zł.

zł1500 PLN σε 100 μέρες
0.0
mariuszapiski

Witam, Na początek kilka słów o mnie związanych z tematem: - z wykształcenia jestem polonistą; - zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym w dużej firmie produkcyjnej; - dodatkowo podejmuję się tłumaczeń z a Περισσότερα

zł2000 PLN σε 20 μέρες
0.0
monia52

Interesuje mnie tematyka tekstów. Mam doświadczenie w pisaniu tekstów tematycznych - żeglarsko - podróżniczych i chciałabym poszerzyć swoje horyzonty :) Mam 3 dzieci, interesuje się sportem, turystyką (aktualnie wracam Περισσότερα

zł1333 PLN σε 14 μέρες
0.0
marko87zl

Witam Serdecznie Jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Copywritingiem zajmuję się od przeszło 5 lat i z mojego punktu widzenia mam w tym już spore doświadczenie. Realizuję każdy rodzaj tekstów. Pisane są po do Περισσότερα

zł1110 PLN σε 10 μέρες
0.0
zł1333 PLN σε 10 μέρες
0.0